Pewna lokata kapitału

U nas decydując się na zakup apartamentu masz pełną możliwość wyboru: możesz zameldować się i zamieszkać nad morzem, samodzielnie zarządzać wynajmem lub przekazać operatorowi w zarządzanie. Oddając apartament w zarządzanie operatorowi masz pewność, że Twoja inwestycja pracuje dla Ciebie. Ponadto, w dogodnym dla siebie okresie, będziesz mógł korzystać ze swojego lokalu.

Zakup nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji to jeden z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestowania, przy czym stopa zwrotu z takiej inwestycji znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej.

Największym atutem apartamentów w Baltin Blu jest jednak nielimitowany dostęp dla właścicieli i gości do pełnej infrastruktury doskonale zaprojektowanego terenu kompleksu, w tym do całorocznego basenu krytego, basenu letniego na zewnątrz, klubu malucha, bogato wyposażonego placu zabaw dla dzieci, sali fitness i wypożyczalni rowerów.

Stań się właścicielem jednego z naszych apartamentów nad morzem i uzyskuj wysokie zwroty z inwestycji już od pierwszego roku!

Gwarantujemy pełną własność zakupionego lokalu - umowę w formie aktu notarialnego z odrębną księgą wieczystą i pełnym udziałem w gruncie. Dzięki współpracy z renomowanym operatorem jest możliwość przekazania w Twoje ręce kompletnie umeblowanego mieszkania. Poczujesz się jak w domu - wyposażenie apartamentu przewiduje bowiem kuchnię ze zmywarką, lodówką i mikrofalówką w zabudowie, płytę elektryczną i piekarnik, a w łazience pojawi się pralka. Wnętrza nawiązujące do nadmorskiego charakteru zaprojektowała wielkorotnie nagradzana w Polsce i zagranicą pracownia mode:linaTM. Równocześnie otrzymasz możliwość podpisania stabilnej umowy najmu gwarantującej wysokie stopy zwrotu z inwestycji już od pierwszego roku, dzięki unikalnym na rynku warunkom podziału zysków z najmu w wysokości 80% właściciel / 20% operator.

Co najważniejsze - zakup apartamentu to nie tylko inwestycja, ale również możliwość korzystania ze swojego wymarzonego mieszkania nad morzem. Każdy właściciel będzie miał zagwarantowane 30 dni wypoczynku we własnej nieruchomości w ciągu roku!