O inwestycji

Marka BALTIN

BALTIN to pasja. To co robimy jest naszą pasją. Kochamy turystykę i zarządzamy obiektami, do których sami chcielibyśmy przyjechać. Dla nas liczy się każdy detal, sami doglądamy wszystkich szczegółów.

BALTIN to doświadczenie. W niedalekim Mielenku prowadzimy obiekt hotelowo - apartamentowy o podobnym charakterze. Odwiedziły nas setki Gości. Możesz przeczytać w internecie jak wiele pozytywnych opinii otrzymujemy. W Sarbinowie zlokalizowane jest biuro sprzedaży BALTIN BLU APARTMENTS, zapraszamy na pyszną kawkę, chętnie pochwalimy się jak przedstawiają się nasze osiągnięcia...

BALTIN to jakość. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi dostawcami. Większość elementów wyposażenia wnętrz produkowana jest na nasze specjalne zamówienie. Nie znajdziesz drugich takich samych apartamentów. Uważamy, że design ma znaczenie.

Więcej informacji o marce BALTIN znajdziesz na stronie: www.baltin.pl

Unikalna lokalizacja

Sarbinowo jest kameralną miejscowością i ulubionym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Badania pokazują, że z roku na rok coraz chętniej wybieramy mniejsze, urokliwe zakątki jako cele wakacyjnej podróży, gdzie unikniemy przepełnionych plaż oraz miejskiego gwaru i tłoku.

Wyjątkowe położenie naszej inwestycji zagwarantuje komfort relaksu na łonie przyrody, jednocześnie łącząc korzyści z niewielkiej odległości od centrum Mielna, którą można pokonać spacerując brzegiem morza lub wzdłuż parku wydmowego.

Oczywiście najważniejszą atrakcją okolicy dla każdego turysty jest Morze Bałtyckie. Kompleks Baltin Blu Apartments znajduje się w odległości ok. 450 metrów od morza, więc z każdego apartamentu zaledwie w kilka chwil znajdziesz się na plaży.

...czy wiesz, że...?
Gminę Mielno odwiedza rocznie aż 900 tysięcy turystów.

Zamierzenie inwestycyjne

Całkowita powierzchnia gruntu, na którym realizowana jest inwestycja wynosi ponad 1,5 ha. Planowane są IV etapy budowy, budynki usytuowane są prostopadle do morza, zatem pierwszy budynek znajdzie się najbliżej plaży. W całym obiekcie przewidziano klimatyzację, na każde piętro dostaniesz się cichobieżną windą osobową.

  • I etap – budynek apartamentowy z basenem zewnętrznym i zagospodarowaniem terenu – budynek gotowy, funkcjonujący od wakacji 2018
  • II etap – budynek apartamentowo-usługowy z zapleczem - hala basenowa z kompleksem saun, fitness club, restauracja, kids club - otwarcie wakacje 2019
  • III etap – budynek apartamentowy z boiskami sportowymi i zagospodarowaniem terenu – realizacja 2019
  • IV etap – budynek apartamentowy z zagospodarowaniem terenu – realizacja 2021

Cały obiekt będzie posiadał bezprzewodowe łącze internetowe wifi, instalację alarmową, wyposażenie w system kamer i monitoring (zarówno wewnątrz jak i na terenie posesji), nagłośnienie oraz instalację informatyczną, w tym zamki w pokojach na karty magnetyczne.

Parking na terenie obiektu pomieści 180 miejsc postojowych. Wjazd na zamknięty teren Baltin Blu będzie się odbywał wyłącznie za pomocą kart dostępowych lub poprzez kontakt z ochroną.